Pronájem - Půjčovna čerpadel

Menu
+420 704 269 886
Přejít na obsah
Naše flotila čerpadel připravených k pronájmu obsahuje následující druhy čerpadel.
Před zahájením pronájmu nabízíme možnost předběžné obhlídky staveniště naším technikem pro vhodné vytipování čerpadla nebe sestavy více čerpadel a příslušenství ( sací a výtlačné hadice, tvarovky, sací koše, rozdělovače .. )

Zajišťujeme dopravu na místo určení včetně zaškolení obsluhy a servisu během doby pronájmu. Čerpadla jsou připravena k použití standardně do 48 hodin po podepsání smlouvy. V případě havárie je možné expresní vyřízení a dodání do druhého dne od odsouhlasení parametrů a rozsahu dodávky.  

Minimální účtovaná doba pronájmu je 7 dní.


Pronájem kalových dieselových čerpadel

Nabízíme širokou nabídku kalových čerpadel s naftovými motory v samonasávacím provedení pro průtoky 50 – 900 m3/h při dopravní výšce do 50m, průchodnost do 150mm. Zde jsou uvedeny nejpoužívanější typy, ale k dispozici jsou i další, proto nás neváhejte kontaktovat s Vaší konkrétní poptávkou.     


Pronájem kalových čerpadel s elektromotorem

Tato čerpadlo jsou variantou naftových čerpadel pro aplikace, kde je přiveden elektrický proud. Díky elektromotoru mají tato čerpadla úspornější provoz oproti čerpadlům s naftovými motory. Průtoky 50 – 900 m3/h při dopravní výšce do 50m, průchodnost do 150mm


Pronájem ponorných čerpadel

V nabídce máme jak ponorná čerpadla na čistou, vodu, tak čerpadla drenážní, kalová nebo čerpadla s řezákem nebo agitátorem. Průtoky 50 – 900 m3/h při dopravní výšce do 50m, průchodnost do 150mm Zde jsou uvedeny nejpoužívanější typy, ale k dispozici jsou i další, proto nás neváhejte kontaktovat s Vaší konkrétní poptávkou.     


Pronájem příslušenství

S čerpadly dodáváme kompletní příslušenství, tak aby s čerpadlem tvořilo kompletní systém pro danou aplikaci. Jedná se zejména o sací koše, sací hadice, výtlačné hadice, tvarovky, redukce, rozdělovače, kovové trubky, elektro rozvaděče, oleje a chladící kapaliny. Jsme připraveni v krátkém čase udělat i adaptéry na Vaše stávající přípojná místa, například přechod příruba – STORZ apod..  

Návrat na obsah